O nas

Twoja Ochrona to marka, której właścicielem jest firma Apena-Remont Sp. z o.o., która jest obecna na polskim rynku od 1998 roku.

Nowa sytuacja, która dotknęła cały świat w 2020 roku, wpłynęła na nas na tyle mocno, że postanowiliśmy zająć się produkcją środków ochrony osobistej. Nie możemy bowiem ponownie dopuścić do stanu, w którym podstawowe środki ochronne, takie jak maseczki były produktami trudnodostępnymi i aby nasz kraj zalewały te, pochodzące z niepewnego źródła. 

Po wielu miesiącach przygotowań, przeprowadzonych badań i prób możemy zapewnić Was, że nasze wyroby, produkowane w większości w Bielsku-Białej, są tworzone z materiałów pochodzących od polskich producentów i mogą być stosowane bez obaw przez każdego z nas.

Odpowiadając równocześnie na pochodny problem epidemii jakim stało się zagrożenie środowiska spowodowane zwiększonym zużyciem towarów jednorazowych staramy się, gdzie to tylko możliwe używać produktów pochodzących z recyklingu oraz nadających się do recyklingu. 

Chcemy uczyć ekologii oraz wspierać badania nad tworzeniem coraz bardziej ekologicznych procesów wytwarzania środków ochrony indywidualnej.