// #}

Fartuch ochronny z mankietami 60g/m2 STANDARD 100 by OEKO-TEX®

  • 10,00 zł

  • Netto: 8,13 zł

Dostępne opcjeLiczba opinii: 0 / Napisz opinię / Masz pytanie? Napisz!


Przeznaczony jest do zabezpieczenia ciała lub ubrania w gabinetach stomatologicznych, laboratoriach, placówkach ochrony zdrowia, np. dla odwiedzających, a także w salonach kosmetycznych i fryzjerskich.

Może być stosowany w przychodniach, przedszkolach, zakładach pracy oraz wszędzie tam, gdzie wskazana jest ochrona ubrania.


Jest to produkt polski od polskiego producenta. Wszystkie fartuchy szyją na miejscu nasze doświadczone krawcowe.


Najważniejsze cechy naszych fartuchów


  • Rękawy zakończone są elastyczną gumką
  • Troki do wiązania na zakładkę umieszczone na wysokości karku i w pasie 
  • Miękki i przyjemny w dotyku, dobrze się układa na każdej figurze, nie powoduje uczucia dyskomfortu podczas użytkowania, nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu, nie ogranicza ruchów
  • Przewiewny i przyjazny dla skóry, nietoksyczny
  • Odporny na działania atmosferyczne, wahania temperatury oraz zawilgocenie. Nie traci swoich właściwości ochronnych przy stosowaniu w środowisku o znacznym zapyleniu, wyższej temperaturze oraz zwiększonej wilgotności.
  • Atestowany materiał przez PZH lub STANDARD 100 by OEKO-TEX®


Przy zamówieniach powyżej 100 sztuk istnieje możliwość indywidualnego doboru rozmiaru oraz negocjacji ceny. Realizujemy również zamówienia hurtowe.


Wykonany z przewiewnej włókniny polipropylenowej Spunbond 100%. Włóknina posiada atest PZH lub STANDARD 100 by OEKO-TEX®– produkt bezpieczny, dopuszczony do kontaktu ze skórą


Włóknina Spunbond charakteryzuje się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi oraz wytrzymałością na rozciąganie i tarcie, tworzy dobrą barierę dla zarazków, zapewnia dobrą wentylację, która umożliwia swobodne poruszanie się. 

PARAMETRY
Wykonanie z przewiewnej włókniny polipropylenowej Spunbond 100%. Włóknina posiada atest PZH lub STANDARD 100 by OEKO-TEX®– produkt bezpieczny, dopuszczony do kontaktu ze skórą
Zapach bezzapachowy

Produkty powiązane